Jak vaše produkty vyrábíte?

Všechny naše produkty vyrábíme ručně v malé vesničce v Čechách. Náš mistr Honza je rozený perfekcionalista. Dává si záležet na každém produktu, který vyrábí. Zaručujeme tak nejvyšší kvalitu a vracíme tak krásu upadajícímu řemeslu. Jak nějaký náš produkt rozbalíte, uvidíte sami.

Za jak dlouho obdržím svou objednávku?

Zboží vyexpedováváme okamžitě po zaplacení. Pokud platíte kartou, očekávejte doručení zboží do dvou pracovních dnů. Při platbě převodem na náš bankovní účet zboží vyexpedujeme až po připsání platby. Balíček proto čekejte do 2-3 dnů od zaplacení.

Doručíte objednávku také do zahraničí?

Ano, ale na základě individuální domluvy. Pokud máte zájem o doručení zboží do zahraničí, prosím kontaktujte nás na e-mailové adrese sluzebnicek@bevivid.cz.

Můžu změnit/zrušit svoji objednávku?

Poté co potvrdíte odeslání objednávky v nákupním procesu nelze již on-line změnit Vaši objednávku. Pro změnu či zrušení nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese sluzebnicek@bevivid.cz nebo na telefonním čísle +420 776 504 333

Můžu vrátit produkt, se kterým nejsem spokojen?

Pokud se Vám produkt zdá nevyhovující, můžete nám jej  nepoužívaný zaslat zpět v originálním a neporušeném obalu, a to do 14 pracovních dní od nákupu. Ale vždy se domluvíme. Stačí se nám jen ozvat 🙂

Peněženky

Vleze se mi do peněženky VIVID Pocket vše potřebné?

Peněženka Pocket je vyrobena tak, aby se vám do ní vlezlo až 8 karet, bankovky a drobné. Přitom je peněženka stále tenká. Hovězí useň časem krásně povolí a změkne.

Jak je praktická minipeněženka?

Do minipeněženky se vám pohodlně vleze 6 karet a bankovky. Záleží na vás, jak ji naplníte. Může být použita jako pouzdro na karty, doklady či vizitky, nebo dokonce jako peněženka na plný úvazek.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.