VIVID SPACE PRO iPHONE 5S
_

Kvalitní zpracování ve spojení s moderní technologií dělá tento obal výjimečný. Vyrobeno z kvalitní italské kůže, nanotechnologie AirHold a bílých nití. Tenhle obal si zamilujete.

Pozoruhodný.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ
_

Tradiční řemeslo je zárukou kvalitní práce. Proto naše kryty vyrábíme v dílně v České republice s 80letou tradicí. Každý obal tak dostane při ruční výrobě maximum péče a pozornosti. Jakmile dostanete VIVID Space poprvé do rukou, dýchne na Vás vůně pravé kůže a poctivé práce.

Poctivý v každém kousku.

 JEN NEJLEPŠÍ KŮŽE.
_

Na použitých materiálech opravdu nešetříme. Právě díky použití té nejkvalitnější kůže můžeme s klidným srdcem říct, že kožené doplňky VIVID tu s vámi budou opravdu dlouho. S postupem času se na kůži objeví unikátní patina, která přidává každému výrobku na kráse a odráží tak jeho jedinečnost.

Nekompromisní kvalita.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE
_

Celá podložka je tvořena miniaturními přísavkami. Po přitlačení telefonu na podložku vznikne podtlak a telefon tak dokonale drží. Bez lepidla. Beze stop na vašem milovaném zařízení. Chcete iPhone odejmout z podložky? Jak je libo, stačí iPhone oddělat. A jak jej zase připevnit? Jednoduše, prostě přitlačte iPhone na sekundu na podložku v obalu.

Drží bez lepidla či magnetu.

Nanopodložka_airhold_iPhone
Updating…
  • Žádné produkty v košíku.