VIVID Space

pro iPhone 6/6s

Plastové rámečky, gumové obaly či další způsoby ochrany
devastují design iPhonu.Výrobky VIVID Space
díky nanopodložcezachovávají krásu iPhonu.
Bez kompromisů.

Skloubení řemesla a technologie

Kvalitní zpracování ve spojení s moderní technologií dělá tento obal výjimečný. Vyrobeno z kvalitní italské kůže, nanotechnologie AirHold a bílých nití. Tenhle obal si zamilujete.

Pozoruhodný.

Precizní zpracování

Tradiční řemeslo je zárukou kvalitní práce. Proto naše kryty vyrábíme v dílně v České republice s 80letou tradicí. Každý obal tak dostane při ruční výrobě maximum péče a pozornosti. Jakmile dostanete VIVID Space poprvé do rukou, dýchne na Vás vůně pravé kůže a poctivé práce.

Pozoruhodný.

 JEN NEJLEPŠÍ KŮŽE.
_

Na použitých materiálech opravdu nešetříme. Právě díky použití té nejkvalitnější kůže můžeme s klidným srdcem říct, že kožené doplňky VIVID tu s vámi budou opravdu dlouho. S postupem času se na kůži objeví unikátní patina, která přidává každému výrobku na kráse a odráží tak jeho jedinečnost.

Nekompromisní kvalita.

Nanopodložka

Celá podložka je tvořena miniaturními přísavkami. Po přitlačení telefonu na podložku vznikne podtlak a telefon tak dokonale drží. Beze stop na vašem milovaném zařízení. Chcete iPhone odejmout z podložky? Jak je libo, stačí iPhone oddělat. A jak jej zase připevnit? Prostě přitlačte iPhone na podložku v obalu.

Drží bez lepidla či magnetu.

Michal Marek, Jablíčkář.cz
Xaver Jandura, Appliste.cz
vyrobavivid

VYROBENO V ČESKU

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v malé rodinné dílně v Čechách.
Jedině tak můžeme zaručit kvalitu našich produktů.

007_foj_8993
vivid-space-pouzdro

VIVID Space

Podložka AirHold je tvořena mikroskopickými prohlubněmi,
které udrží iPhone pevně jako lepidlo.

Nanopodložka funguje na principu podtlaku. Nemůže se tedy opotřebit jako například lepidlo. A tak můžete přichytit iPhone kolikrát chcete. Nikdy totiž neztratí svou funkčnost.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.