VYROBENO V ČESKU

Všechny produkty VIVID vyrábíme v malé dílně v Čechách. S výrobou nám pomáhá česká rodinná firma, která má s ruční výrobou kožených doplňků 80 let zkušeností. Vlastně jsme se snažili, aby celou filozofie produktů a koncepci značky provázeli Češi. I když kůže dovážíme z Itálie, zbytek je ryze česká výroba.

PRAVÁ KŮŽE

Používáme jen pravou hovězí kůži. Je flexibilní a měkká. Díky tomu, že žádné dvě zvířecí kůže nejsou úplně stejné, každý kus kůže a následně výsledný produkt je od přírody jedinečný. S postupem času kůže změkne a na povrchu se vytvoří unikátní patina. Kůže pak působí mnohem pohodlněji a atraktivněji.

„Jsme hrdí, že můžeme vyrábět produkty VIVID v dílně v České republice.“

 

MadeInCZ_black

NAŠE PRAVIDLA

Máme pár zásad, které se snažíme naplňovat. Provází nás každodenním rozhodováním a vnímáme je jako naprosto důležité:

1. Vyrábět produkty, které lidi rádi používají. A hlavně je používají co nejdéle.

Tím, že produkty VIVID vyrábíme z té nejlepší hovězí kůže, používáme kvalitní nitě a dbáme na kvalitu zpracování, dožívají se naše produkty několika let. Myslíme také na nadčasový design. Výsledkem je produkt nabývající na kráse, který lidé používají několik let.

2. Efektivně využíváme každý kousek kůže. Nic nesmí přijít nazmar.

Při procesu výroby kožených produktů VIVID se snažíme o co nejlepší využití kůže. Zbylé výřezy používáme pro výrobu drobných kožených produktů. Rozhodně tedy neplýtváme. Nepodařené kousky nevyhazujeme, ale prodáváme se slevou. Na přírodě nám záleží.

3. Oceňujeme ruční práci a kvalitní české řemeslo.

Myslíme si, že kvalitní česká práce je nedoceněná. Sice  jsou zde vyšší náklady na výrobu, ale kvalita je v porovnání s masovou produkcí nesrovnatelná. V Česku vyrábíme nejen kožené produkty, ale také krabičky na produkty, které nám ručně vyrábí paní Renata. Navíc nám výroba v Česku umožňuje hlídat kvalitu výroby a našim zákazníkům se dostává vždy jen to nejlepší.

4. Prodáváme lidem, kterým chceme nabízet nejlepší servis. Moc rádi poznáváme své zákazníky.

Je pravda, že nám ten zákaznický servis někdy trochu uklouzne, ale opravdu se snažíme :). Moc rádi poznáváme své zákazníky a ze všeho nejraději od nich získáváme zpětnou vazbu. Vždy se z ní snažíme poučit. Pokud máte nějaký produkt VIVID, napište nám a sdílejte s námi své zkušenosti. Nebo se můžeme potkat osobně na dobré kávě.

Cena je jednorázová. Kvalita zůstává.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.